Napsali o nás V MÉDIÍCH - Sezóna 2009 - 20010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsali o nás V MÉDIÍCH - Sezóna 2008 - 2009

 

PO 6.KOLE:

 

NAŠE SLOVÁCKO: Šesté kolo futsalové ligy bylo výsledkově zajímavé.

Hned na třech místech, tedy v Hodoníně, Kyjově a Veselí nad Moravou, pokračovala okresní futsalová liga. Navzdory náročným silvestrovským oslavám přineslo sobotní šesté soutěžní kolo řadu zajímavých výsledků i zápasů.

Překvapením úvodního setkání v roce 2009 byl jistě souboj sousedů z přesného středu tabulky, ve kterém Stamaho Hodonín deklasovalo dubňanské Oranjes nečekaně vysoko 9:1. Naopak Veselský výběr v roli lídra soutěže na domácím hřišti potvrdil roli favorita a poslední Svatobořice vyprovodil drtivou výhrou 18:1.

Dramatické a pohledné bylo i střetnutí Ždánice - Sobůlky na kyjovské palubovce, ze kterého jsou i tyto záběry. To nakonec skončilo jen těsným vítězstvím sobůleckého nováčka poměrem 6:5, přestože do utkání vstoupil ve velkém stylu a vedl již o tři branky.

Další kolo přeboru O.F.A, kterému se 30 góly suverenně kraluje Radek Kundrata (Ždánice), se bude hrát 17. ledna.

Zdroj: NAŠE Slovácko, foto: Eduard Mezera

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PO POHÁRU ČMFS: 

SLOVÁCKO:  Oranjes rozstříleli Sobůlky

Dubňany - Jasné vítězství a postup do 2. kola přes Sobůlky si zajistili v sobotu odpoledne futsalisté Dubňan.

Sobotní futsalový duel 1. kola Poháru ČMFS žádne překvapení nepřinesl. Zástupce z krajského přeboru jasně přehrál nováčka okresního přeboru 11:2. "Potvrdili jsme roli favorita. Byli jsme téměř kompletní. Udělali jsme pouze dvě změny oproti poslednímu mistrovskému zápasu v kraji," podotkl trenér Bohdan Blaha.

Zatímco domácí nastoupili téměř kompletní, hosté přijeli do Dubňan pouze se šesti hráči v poli. A na rozložení sil to bylo více než znát. Domácí hráči předváděli pohledné akce na jeden dotek, na některých hráčích hostujícího týmu bylo jasně patrné, co si o pohárovém zápase myslí. Ti si přijeli podle slov jednoho z hráčů Sobůlek pouze " udělat žízeň ".

Oranjes tak po záslouženém postupu budou na svého soupeře čekat. Zápasy Stamaho Hodonín - Vacenovice a Svatobořice - Strážnice se totiž budou teprve dohrávat.

Oranjes Dubňany A - Futsal Sobůlky 11:2 (6:1), Příkazský 2, O. Žurovec 2, Horný 2, Lysý, Roubík, Novotný, Hekele, Dohnálek - Spurný, Geher, 50 diváků.

Fotografie z utkání najdete v záložce fotogalerie.

Zdroj: Hodonínský Deník, foto:Kopl Libor

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PO 2.KOLE:

 

NAŠE SLOVÁCKO: Veselský výběr využil domácího prostředí, Sobůlky překvapily.

Veselí nad Moravou. - Ve sportovní hale peklo ve Veselí pokračoval druhým kolem nově zahájený ročník okresního futsalového přeboru. Jeho nováčkem je tým ze Sobůlek, který si během svých úvodních zápasů počínal velmi sympaticky a dokonce potrápil i zkušený celek veselského výběru

 Zdroj: NAŠE Slovácko, foto: NAŠE Slovácko

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode